Monthly Archiv: Січень, 2014

Налагоджуємо IDE для Mini64SER6

Сьогодні сайт  diygoodies.org.ua починає цикл статей присвячених мікроконтролерам STM32 та зокрема  платі  Mini64SE R6 від українського виробника  baremetalstudios.com

Для програмування та відлагоджування плати Mini64SER6 обираємо середовище програмування Eclipse IDE.
Зручне воно тим що середовище що є версії для більшості ОС тому в подальшому не виникне проблем з переносом кода на іншу ОС та перенавчанням користувачів.

(more…)

Прокачай мій радянський ліхтарик

Доброго дня. Прийшла зима настав час регулярного пропадання світла в хаті. Постала необхідність створити ліхтарик який би світив довго  під час пропадання світла, мав стійкий корпус який би можна було б поставити на полицю або стіл, та мав максимально широкий кут свічення щоб освітити кімнату. Ця ідея лишилась у мозку та згодом перейшла на другий план здавши позиції буденним клопотам. Але одного дня натрапив на цю статтю http://we.easyelectronics.ru/Signaller/fonarik.html. Корпус ліхтарика майже повністю відповідав моїм забаганкам що до конструктиву. У статті значилось що це радянський ліхтар військового  призначення, служив для визначення своїх бійців у нічний атаці. Це був другий жирний плюс,  тому що все що робилось в радянському союзі робилось на віки, а те що робилось для військових розраховувалося на віки з парою ядерних війн. Наступний день я присвятив пошуку подібного ліхтарика на всеукраїнському  аукціоні Аукро,  знайшов  оптимальний варіант по ступеню збереження і ціні. Заказав,отримав.

3771927445_1

(more…)