Відлагоджування коду для плати Mini64SER6 за допомогою Eclipse IDE та GDB server
Доброго дня сьогодні ми продовжуємо описувати процес написання та відлагодження програм у середовищі Eclipse.
Доброго дня сьогодні ми продовжуємо описувати процес написання та відлагодження програм у середовищі Eclipse.
Для зручності конфігурації та програмування інтерфейсів контролера STM32 я створив мапу яка зображає призначення виводів плати Mini64SE R6.
Сьогодні сайт diygoodies.org.ua починає цикл статей присвячених мікроконтролерам STM32 та зокрема платі Mini64SE R6 від українського виробника baremetalstudios.com
Для програмування та відлагоджування плати Mini64SER6 обираємо середовище програмування Eclipse IDE.
Зручне воно тим що середовище що є версії для більшості ОС тому в подальшому не виникне проблем з переносом кода на іншу ОС та перенавчанням користувачів.
(more…)
Доброго дня. Прийшла зима настав час регулярного пропадання світла в хаті. Постала необхідність створити ліхтарик який би світив довго під час пропадання світла, мав стійкий корпус який би можна було б поставити на полицю або стіл, та мав максимально широкий кут свічення щоб освітити кімнату. Ця ідея лишилась у мозку та згодом перейшла на другий план здавши позиції буденним клопотам. Але одного дня натрапив на цю статтю http://we.easyelectronics.ru/Signaller/fonarik.html. Корпус ліхтарика майже повністю відповідав моїм забаганкам що до конструктиву. У статті значилось що це радянський ліхтар військового призначення, служив для визначення своїх бійців у нічний атаці. Це був другий жирний плюс, тому що все що робилось в радянському союзі робилось на віки, а те що робилось для військових розраховувалося на віки з парою ядерних війн. Наступний день я присвятив пошуку подібного ліхтарика на всеукраїнському аукціоні Аукро, знайшов оптимальний варіант по ступеню збереження і ціні. Заказав,отримав.